українська російська англійська
Громадська рада при Міненерговугілля обговорила проект нової редакції Енергетичної стратегії України на період до 2030 року
19.12.2014 | 17:49
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

19 грудня відбулося засідання Громадської ради при Міненерговугілля України за участю керівництва та фахівців Міністерства.

Учасників засідання привітав заступник Міністра Олександр Светелік. У вступній промові розповів про ситуацію в енергетичній галузі та роботу Міністерства щодо врегулювання проблемних питань він зокрема наголосив про необхідність обмежень енергоспоживання з метою проходження осінньо-зимового періоду та забезпечення безперебійної роботи енергосистеми України.

Проект Енергетичної стратегії України на період до 2030 року учасникам зібрання представив Олександр Суходоля, завідувач відділу енергетичної, транспортно-комунікаційної, екологічної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, доктор технічних наук, професор.

Він зазначив, що ціллю Енергетичної стратегії є розвиток ПЕК, забезпечення потреб економіки та населення в енергоресурсах, а також забезпечення енергетичної безпеки держави.

Представники громадськості переглянули та обговорили презентацію про напрямки та терміни реалізації Стратегії.

У обговоренні також взяли участь директори профільних департаментів Міненерговугілля, члени Громадської ради, запрошені спеціалісти.

 

версія для друку