українська російська англійська
Мінагрополітики та Європейська Комісія обговорили комплексну стратегію розвитку аграрного сектору 2015-2020 рр.
19.12.2014 | 18:15
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

До 31 липня 2015 року фахівцями Мінагрополітики із залученням агродонорів буде розроблена та представлена громадськості Стратегія розвитку аграрного сектору та сільських територій на 2015-2020 роки.

Про це йшлося під час координаційної наради агродонорів, в якій взяв участь Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, а також представники міжнародних фінансових структур та координатори робочих груп, створених при Мінагрополітики.

Так, під час заходу член Групи підтримки України в Європейській Комісії Ніколас Верлет представив бачення реалізації вказаного завдання через створення восьми експертних груп, які займатимуться питаннями апроксимації законодавства, дерегуляції, факторами виробництва, інновацій в аграрній сфері, просування товарів на ринку, державної підтримки та оподаткування, а також розвитку територій та управлінням природними ресурсами. Передбачається, що в рамках зазначених восьми груп буде створено 24 підгрупи, до складу кожної з яких входитиме голова, представник Мінагрополітики України, секретар та від 1 до 5 експертів. Більше того, особлива увага при напрацюванні згаданого документу буде приділена так званим швидким результатам, тобто тим заходам, які вже у найближчій перспективі будуть мати позитивний результат для галузі.

У свою чергу, Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко запевнив спільноту у відкритості процесу підготовки цієї Стратегії розвитку аграрного сектору та сільських територій на 2015-2020 роки та запросив до співпраці експертів галузі, як українських, так і міжнародних інституцій.

 

версія для друку