українська російська англійська
У День Святого Миколая у Міністерстві культури відбувся захід для дітей з родин переселенців
20.12.2014 | 10:55
Прес-служба Міністерства культури

19 грудня в Міністерстві культури України за ініціативи Віце-прем’єр-міністраМіністра культури В’ячеслава Кириленка відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб, дітей, чиї батьки загинули в АТО, та вихованців-мистецьких шкіл. У дитячому святі також взяв участь учень київської спеціалізованої школи №155 Тимофій Ландрєв, автор відомого анімаційного ролика на підтримку української армії «Україна переможе!».

Від імені Міністерства дітей привітав із святом Перший заступник Міністра культури Ігор Ліховий.

«Сьогодні, у День Святого Миколая, коли кожна дитина вірить у казку, коли кожен повинен відчувати, що ти не один, ми проводимо це свято. Україна у нас єдина і неділима. Думаю, кожна дитина після цього заходу вийде більш упевненою в собі, маючи підтримку нових друзів», - сказав Ігор Ліховий, закликаючи дітей до знайомства одне з одним та із традиціями української культури.  

Під час свята свої виступи представили учні Державної художньої середньої школи ім. Т. Шевченка, Київської спеціалізованої середньої музичної школи ім. М. Лисенка, Державної хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі ім. П. Вірського.

Перший заступник Міністра запевнив, що талановиті діти та навчальні художні заклади, де вони отримують спеціальну освіту, матимуть у подальшому підтримку державного бюджету. Так само будуть підтримані і творчі дитячі проекти.

«Талановиті діти зможуть отримати кошти на реалізацію свого проекту», - повідомив Ігор Ліховий.  

У ході свята діти дізналися про традиції святкування Дня Святого Миколая та обмінялися подарунками, які створили власноруч, а також отримали подарунки від Міністерства культури квитки на прем’єру повнометражного мультфільму «Бабай» («Анімафільм») та книжки від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

 

версія для друку