українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
21.12.2014 | 14:11
Прес-служба Державної прикордонної служби

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону та оборону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка залишається складною. Терористи систематично порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових.

Так, учора зі сторони м. Горлівка терористами було здійснено черговий мінометний обстріл блокпоста «Майорськ», де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями одного з батальйонів територіальної оборони. Ніхто з військовослужбовців не постраждав. 

Сьогодні російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення десятого «гуманітарного вантажу». Враховуючи, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста не брали участі у переміщенні вантажу, український зведений підрозділ здійснив лише візуальне спостереження за проходженням російського вантажу через державний кордон, без виконання покладених на нього контрольних функцій. Візуальний контроль було здійснено в пунктах пропуску для автомобільного сполучення  «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на території Російської Федерації двома зведеними прикордонно-митними групами.

З 07.05 до 08.40 через пункт пропуску «Донецьк» (РФ) оформлено  92 транспортних засобів. 

З 07.35 до 08.50 через пункт пропуску «Матвєєв Курган» (РФ) прослідувало 98 машини.

Також учора на пункті контролю «Макарове» прикордонники здійснили пропуск гуманітарного вантажу українського відділення міжнародної організації «Червоний Хрест». Зокрема, пропущено 8 вантажних автомобілів, які привезли для мешканців Донбасу продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни.

 

версія для друку