українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з нагоди Дня дипломатичної служби України
22.12.2014 | 14:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Сердечно вітаю Вас із Днем працівників дипломатичної служби!

У цей нелегкий рік Ви відстоювали суверенітет, цілісність та незалежність України на одному з найважливіших фронтів нашої боротьби – дипломатичному. Весь цивілізований світ визнав вибір українців жити в об’єднаній сім’ї європейських народів, а найсильніші країни простягнули нам руку допомоги.

Високо ціную Вашу беззастережну відданість обраній справі життя, відповідальність, професійність та компетентність.    

Окремі слова подяки тим мужнім дипломатам, які під час Революції Гідності в рамках акції «Не бійся! Ти українець» рішуче виступили на захист українського курсу на європейську інтеграцію, на захист загальнолюдських та демократичних цінностей нашого суспільства.

Впевнений, українські дипломати і надалі гідно відповідатимуть на найсуворіші виклики часу: сприятимуть зростанню авторитету України в міжнародному співтоваристві, докладатимуть усіх можливих зусиль для зміцнення національної безпеки та захисту інтересів наших співвітчизників.

Високе звання українського дипломата завжди асоціюватиметься з високим інтелектом, беззастережним патріотизмом, ретельністю і фаховістю.

Від усієї душі зичу Вам, шановні працівники дипломатичної служби,  миру та здоров’я, творчої наснаги, бадьорості духу та благополуччя.  

 

З глибокою повагою

 

 

Прем’єр-міністр України                                                           Арсеній Яценюк

 

версія для друку