українська російська англійська
Ігор Жданов та Посол Швейцарії в Україні домовилися про подальшу співпрацю у сферах спорту та молоді
22.12.2014 | 15:15
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації Крістіан Шьоненбергер  домовилися про подальше співробітництво у сфері молодіжної політики та спорту. Про це йшлося під час двосторонньої зустрічі, яка проходила днями у Мінмолодьспорту.

Зокрема, Ігор Жданов запропонував активізувати співробітництво між державами: здійснити серію молодіжних обмінів між громадськими організаціями та зміцнити контакти між державними установами, що відповідають за спортивну і молодіжну політику в обох країнах.

"Я вдячний пану Послу за підтримку України. Також ми готові ділитися досвідом, співпрацювати зі Швейцарією у різних сферах, які представляють обопільний інтерес для сторін ", - зазначив Міністр.

Принагідно Міністр звернувся до Посла з проханням розглянути можливість надання різного виду допомоги Україні у складний для нашої держави час, у тому числі у питаннях реабілітації поранених військових, багато з яких є молодими людьми, оздоровлення постраждалих від військового конфлікту на Сході України тощо.

Посол запевнив Міністра у тому, що позиція Швейцарії щодо територіальної цілісності України залишається незмінною та поінформував про фінансову допомогу, яку Уряд Швейцарії надав Україні у цьому році у рамках підтримки ініціатив українського Уряду з реформування економіки.

 

 

версія для друку