українська російська англійська
Мінінфраструктури планує змінити систему управління Укрпоштою - на підприємство очікує акціонування
22.12.2014 | 19:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України планує акціонування (корпоратизацію) Укрпошти, централізацію управління, грошових потоків, а також проведення міжнародного аудиту підприємства. Про це в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» розповів Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Він зауважив, якщо на підприємстві не змінити систему управління та використання коштів, постане питання існування Укрпошти взагалі. «Укрпошта сьогодні працює у дуже конкурентному середовищі (наприклад, за останні роки виникли конкуренти у сфері доставки посилок) і постає питання, чи виживе компанія. Чи буде у нас Укрпошта через рік чи два, якщо нею управлятимуть так, як останні кілька років, коли здавалися усі позиції по всіх конкурентних фронтах, а кошти не те, щоб ефективно використовувалися, а просто цинічно розкрадалися?» - сказав Андрій Пивоварський.

За його словами, правоохоронці вже займаються питаннями розтрати коштів, закупівлі ліцензійних продуктів, обладнання, касових апаратів та іншої техніки, розміщення коштів на банківських рахунках тощо.

Міністр інфраструктури повідомив, що невдовзі буде призначено нового керівника Укрпошти та висловив сподівання, що радниками для нього з питань реструктуризації і корпоратизації Укрпошти стануть представники компанії Rothschild&Cie у Східній Європі, які провели реструктуризацію BritishPost і провели успішне IPO на біржі.

«Із Укрпошти можна зробити дуже інвестиційно привабливий актив», - наголосив в інтерв’ю Андрій Пивоварський.

 

версія для друку