українська російська англійська
Нова хвиля мобілізації буде проводитися з урахуванням досвіду минулої, аби уникнути прорахунків та помилок, – Степан Полторак
23.12.2014 | 10:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Під час зустрічі з представниками іноземних ЗМІ Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак розповів про мобілізацію, що розпочнеться вже у другій половині січня 2015 року.

«Мобілізація потрібна перш за все для створення міцного резерву, по-друге – для заміни особового складу, який вже тривалий час несе службу. Нова хвиля мобілізації буде проводитися з врахуванням досвіду минулої, аби уникнути попередніх прорахунків та помилок», – зазначив глава вітчизняного оборонного відомства.

За словами генерал-полковника Степана Полторака, до мобілізації будуть залучатися перш за все військовослужбовці запасу, адже армії потрібен добре навчений резерв. Мобілізовані пройдуть обов'язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних Сил України. Навчання з різними категоріями мобілізованих триватиме 25 днів. Далі всі вони пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів.

«Тільки після закінчення навчання, забезпечені оснащенням, зброєю, технікою та амуніцією мобілізовані будуть відправлені для виконання завдань», – зазначив Міністр оборони Степан Полторак.

 

версія для друку