українська російська англійська
Держприкордонслужба вживає всі можливі заходи для зменшення черг до Криму
23.12.2014 | 11:04
Прес-служба Державної прикордонної служби

У порівнянні з п’ятницею кількість автомобілів у пунктах контролю через адмінмежу до АР Крим дещо знизилася, але ситуація все ще залишається напруженою.

Вранці 23 грудня кількість вантажівок, що прямують на півострів через основні пункти контролю «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар», склала близько 400 автомобілів на кожному.

Як вже повідомляла Держприкордонслужба, окрім новорічних свят, причиною скупчення автотранспорту є те, що, нібито, з 1 січня російська сторона планує запровадити декларування всіх без винятку товарів, які прямують з материкової України.

Враховуючи складну ситуацію, Державна прикордонна служба України робить усе можливе, щоб пришвидшити процедуру оформлення автомобілів. Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів і додаткових робочих місць для оформлення автотранспорту.

З метою мінімізації можливостей для зловживань персоналу у пунктах контролю на адмінмежі з АР Крим з’являться спеціальні робочі місця, де уповноважені посадові особи прийматимуть скарги на дії прикордонників і відразу на них реагуватимуть.

Також Державна прикордонна служба нагадує усім громадянам, які прямують до Криму, що в Адміністрації Держприкордонслужби цілодобово діє багатоканальний телефон гарячої лінії (044) 527-63-63. 

 

версія для друку