українська російська англійська
Дерегуляція в Україні відбуватиметься у три етапи, - Айварас Абромавичус
23.12.2014 | 11:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Уряд України буде дотримуватися обраного курсу на дерегуляцію, яка відбуватиметься у три етапи. Про це розповів 22 грудня Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус у ході програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV. На його думку, зараз в Україні триває перший етап, у ході якого Мінекономрозвитку розробило пакет документів, що скорочує державне регулювання у підприємницькій діяльності.

«Мінекономрозвитку підготовлено пакет документів із дерегуляції, будуть забиратися 15-16 видів ліцензування, 21 дозвільний акт. І це буде тільки перша стадія дерегуляції», - сказав Міністр.

Другий етап, який розпочнеться одразу після першого, називатиметься, за словами Айвараса Абромавичуса, «гільйотина».

«Це означає що всі контролюючі та регулюючі органи повинні будуть самі довести свою необхідність. Протягом року вони повинні будуть це доводити перед незалежною комісією. Якщо вони не зможуть довести це - їх діяльність буде припинена», - пояснив Міністр.

І третя стадія дерегуляції буде теж дуже важливою: необхідно створити такі умови і такий механізм, аби ті функції та органи, що буде скасовано у ході «дерегуляційного» періоду, не могли відновитися пізніше.

 

версія для друку