українська російська англійська
Найближчим часом буде затверджено нову структуру Мінінфраструктури
23.12.2014 | 13:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Невдовзі буде сформовано нову структуру управління в Міністерстві інфраструктури України. Про це в ефірі «Громадського телебачення» розповів заступник Міністра інфраструктури Володимир Омелян.

«Найближчим часом буде затверджено нову структуру Міністерства, абсолютно європейського зразка, що відповідатиме духу і ролі Міністерства як такого. Це формувати політику і контролювати її виконання», - повідомив Володимир Омелян.

Він розповів журналістам, що команда Міністра інфраструктури вже сформована приблизно на 60%. Обговорення кандидатів проводиться і з бізнес середовищем, і з тими, хто працює в Міністерстві.

Заступник Міністра закликав громадськість та журналістів продовжувати тиснути на «больові точки» Мінінфраструктури, як у випадку з Укрпоштою. З цією метою також відкрито електронну пошту (reform.mtu@gmail.com), на яку кожен охочий допомогти виходу галузі транспорту та поштового зв’язку з кризи може надіслати свої скарги, пропозиції та резюме.

«Ми постійно інтерактивно працюємо з суспільством, щоб мати оцінку своїх кроків в онлайн-режимі. Бо ми розуміємо, що теж можемо помилятися», - сказав Володимир Омелян.

 

версія для друку