українська російська англійська
Держенергоефективності: Наша мета - скоротити споживання імпортного газу до 18 млрд. кубометрів на рік
23.12.2014 | 14:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна повинна взяти для себе за приклад сусідню Польщу, яка спромоглася суттєво скоротити споживання газу. У 2013 році ця країна усього спожила 18 млрд. кубометрів газу, тоді як Україна – 50 млрд. кубометрів. Наша мета використовувати стільки газу, як у Польщі. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук під час брифінгу в Будинку Уряду у вівторок, 23 грудня.

Він зазначив, що із 50 млрд. кубометрів газу, спожитого Україною за 2013 рік, 20 млрд. кубометрів спожила промисловість, 8,3 млрд. кубометрів - підприємства теплокомуненерго, які виробляють тепло для населення, близько 17 млрд. кубометрів – населення, майже 1 млрд. кубометрів – бюджетні установи.

«Це дуже серйозні цифри. Якщо взяти сусідню з нами Польщу, то ця країна в 2013 році спожила всього 18 млрд. кубометрів газу. Ці цифри говорять самі за себе. Нам є на кого рівнятися і нам є куди йти», - наголосив Сергій Савчук.

«Наша мета дуже проста. Ми повинні використовувати газу стільки, як у Польщі – 18 млрд. кубометрів», - додав Голова Держенергоефективності.

Він зазначив, що зараз ми видобуваємо 20 млрд. кубометрів газу. А якби Україна споживала газ на рівні Польщі, то 2 млрд. кубометрів могла б ще й експортувати.

 

 

версія для друку