українська російська англійська
Шість загальноосвітніх закладів отримають сучасні «смарт-класи»
23.12.2014 | 15:04
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

23 грудня 2014 року у Міністерстві освіти і науки за участю Міністра Сергія Квіта відбулася прес-конференція, присвячена нагородженню переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням». У заході взяли участь президент компанії SamsungElectronics Україна Джей Сул Ю, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії Людмила Притула, представники загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час прес-конференції Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив на важливості проекту, що вже декілька років поспіль проводить компанія SamsungElectronics Україна та подякував за підтримку українських шкіл, за участь у розвитку української освіти і технологічного оснащення українських шкіл, особливо сьогодні, коли в Україні йде війна та існують матеріально-технічні проблеми. «Це важливо не тільки з точки зору підвищення рівня матеріально-технічного стану наших шкіл, але для учасників, їхнього залучення у глобальні проекти», - наголосив Сергій Квіт.

Міністр освіти і науки повідомив, що в цьому році 1543 команди школярів зі всієї країни взяли участь у конкурсі написання есе, а переможцями стали 6 із них. Сергій Квіт зазначив, що за роки існування проекту вже 43 українські школи отримали «смарт-класи» від компанії Samsung та привітав школярів із перемогою.

Президент компанії SamsungElectronics Україна Джей Сул Ю наголосив, що філософія компанії побудована на ключових принципах, серед яких прагнення надихати світ та створювати краще майбутнє завдяки інноваціям та технологіям. З цією метою компанія застосовує наявні засоби, що є у її розпорядженні, для вирішення проблем світового масштабу, зосереджується на вирішені ключових соціальних проблем в таких сферах, як освіта та охорона здоров’я. «Компанія із задоволенням та гордістю робить свій внесок у розвиток українського суспільства, зокрема, розвиток освіти. У сфері освіти компанія допомагає дітям у навчанні шляхом використання технологій, і в цьому році за результатами проекту в шести школах будуть установлені нові «смарт-класи» зі спеціалізованим програмним забезпеченням», - зазначив президент компанії SamsungElectronics Україна.

Підсумки проекту «Samsung назустріч знанням» оголошено 18 грудня 2014 року. За результатами публічного голосування в Інтернет, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів. Ще одного переможця обрав президент Samsung Electronics Україна. Так, серед переможців конкурсу – команди загальноосвітньої школи №33 міста Вінниця (лідер – Заєць Л.); спеціалізованої школи № 5 міста Тернопіль (лідер – Жук Т.); загальноосвітньої школи №23 міста Мелітополь (лідер – Кідалова Н.); гімназії імені В.М. Гнатюка міста Бучач (лідер - Панькевич Р.); ліцею «Політ» міста Кременчук (лідер – Ліцман Шаповал О.); загальноосвітньої школи № 27 міста Суми (лідер – Ліцман А.).

Усі 6 команд отримають для своїх шкіл «смарт-класи» Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» – інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій – дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу. Компанія обіцяє оснастити школи-переможниці сучасним обладнанням вже на початку 2015 року.

Нагадаємо, що освітній конкурс «Samsung назустріч знанням» проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей».

Конкурс складався з двох етапів. За підсумками першого етапу (1 – 30 листопада), під час якого розглядалися есе команд, що подали заявку на участь у проекті, експертне журі відібрало 15 напівфіналістів. На другому етапі (3-12 грудня), команди представляли відеопрезентації, що розкривають їхнє бачення теми конкурсу «Школа майбутнього».

 

 

версія для друку