українська російська англійська
Економічний ефект від перекриття податковою міліцією злочинних схем складає близько 14,6 млрд. грн., - Володимир Хоменко
23.12.2014 | 16:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

З 1 квітня загальний економічний ефект від проведення податковою міліцією заходів щодо перекриття злочинних схем складає близько 14,6 млрд. грн. Про це повідомив Перший заступник Голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко на брифінгу в Будинку Уряду 23 грудня, розповідаючи про результати діяльності податкової міліції у 2014 році.

За словами Володимира Хоменка, чи не найважливіше, що вдалося зробити – відновити діалог з бізнесом.

«Відновлено діалог з бізнесом: хто платить податки, той працює спокійно, безпідставні перевірки, як це було раніше, не загрожують», - зазначив Володимир Хоменко.

Також податківці змінили і критерії оцінки власної роботи, зосередивши зусилля не на кількісних, а на якісних показниках.

«За цей рік на 30 відсотків зменшена кількість кримінальних проваджень, - зазначив Володимир Хоменко, - Ми не займаємося дріб’язковими матеріалами, а всі свої зусилля направляємо на виявлення серйозних схем та оборудок в сфері тіньової економіки».

При цьому пріоритетом роботи податкової міліції є забезпечення максимального відшкодування завданих державі збитків.

«З 1 квітня загальний економічний ефект від проведення податковою міліцією заходів щодо перекриття злочинних схем попередньої влади складає близько 14,6 млрд. грн.», - наголосив Володимир Хоменко.

Зокрема, упереджено незаконного відшкодування ПДВ на 2 млрд. грн. Зловмисники в своїй жадобі збагачення іноді доходять до абсурду. Як розповів Володимир Хоменко, одна з фірм подала документи щодо нібито здійснення перевезень товарів, для яких потрібно потяг довжиною від Львова до Полтави, при цьому у фіктивного підприємства не було навіть офісу. Також податківцями зменшено фіктивного ПДВ за результатами ініційованих перевірок на суму 4,1 млрд. грн.

Для забезпечення відшкодування завданих державі збитків було накладено арешт на майно на суму 1,3 млрд. грн. Відшкодовано збитків у кримінальних провадженнях на суму 662,2 млн. грн.

 

версія для друку