українська російська англійська
Підхід до управління держпідприємствами буде змінено, - Айварас Абромавичус
23.12.2014 | 17:13
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Управління державними підприємствами потребує нового підходу та концентрації зусиль на тих об’єктах, які є найбільш потужними. На цьому наголосив 23 грудня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час засідання Верховної Ради. 

«Що стосується державної власності, дані дуже різні, всього у нас 3374 держпідприємства, з них працюють тільки 1920. Топ-100 державних підприємств – це 92% обороту від усіх держпідприємств, отже, дуже важливо сконцентруватися на них», – підкреслив Айварас Абромавичус.

Міністр також заявив про наміри Уряду стосовно використання світового досвіду в управлінні об’єктами державної власності.  

«Буде використовуватися світовий досвід, і, в решті-решт, хотілося б об’єднати найкращі компанії в єдиний холдинг, який, можливо, потенційно передати в управління одній з найкращих світових управлінських компаній», - зазначив очільник Мінекономрозвитку.  

Крім того, за словами Айвараса Абромавичуса, кількість стратегічно важливих підприємств, що не підлягають приватизації, планується скоротити з 1478 до 551 об’єкта.  

 

 

версія для друку