українська російська англійська
Сумщину визнано однією з найкращих областей за підсумками роботи з переселенцями
23.12.2014 | 17:40
Сумська ОДА

 «Протягом року органи соціального захисту населення Сумської області працювали у напруженому режимі. Додатково на фахівців галузі було покладено надважливе завдання щодо роботи з тимчасово переселеними особами», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош.

За його словами, наразі в області зареєстровано 11900 громадян, тимчасово переміщених з АРК Крим, Донецької та Луганської областей. 2391 сім'я отримала державну допомогу майже на 4 мільйони гривень.

На Сумщині забезпечено призначення субсидій, виплату соціальних допомог. В умовах підвищення цін і тарифів на ЖКП з 1 липня запроваджено новий вид соціальної підтримки – компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Всі види соціальних виплат здійснюються своєчасно та в повному обсязі, додав Іван Боршош.

Окремо він зупинився на реформуванні галузей медицини та освіти. У 2014 році в області вдалося поліпшити матеріально-технічне та фінансове забезпеченні галузі охорони здоров’я, на яку було затверджено 1 мільярд 155,7 мільйона гривень (2013р. – 1 млрд. 118,1 млн. гривень).

Цьогоріч відкрито три пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги у двох районах області та два пункти тимчасового базування у місті Суми. Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 36 автомобілів швидкої медичної допомоги.

Протягом року в дошкільних навчальних закладах області додатково створено 266 місць. Відкрито дитячий садок у Конотопі на 35 місць. З обласного бюджету виділено 790 тисяч гривень на придбання 3 шкільних автобусів. Нині 99,9% учнів сільської місцевості забезпечені організованим підвезенням до місць навчання та у зворотному напрямку.

У дошкільних навчальних закладах області виховується 287 дітей переселенців з АР Крим, Донецької, Луганської областей. У загальноосвітніх навчальних закладах області навчається 1 050 таких дітей.

 

 

версія для друку