українська російська англійська
Арсеній Яценюк нагадав про спільну політичну відповідальність Парламенту, Уряду і Президента
23.12.2014 | 17:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України закликає представників парламентської більшості до політичної відповідальності. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк  сказав під час обговорення в Парламенті проекту Державного бюджету на 2015 рік та урядового пакета податкового, бюджетного та соціального законодавства у вівторок, 23 грудня.

Він нагадав, що члени коаліції, які формували Уряд, протягом останніх трьох тижнів разом із Урядом працювали в тому числі й над бюджетним пакетом: «Це спільна політична відповідальність Парламенту, Уряду і Президента. Це відповідальність перед долею країни і перед мільйонами українців».

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні  проект закону  про Державний бюджет на 2015 рік як окремий документ не розглядається: «Цей документ в самому кінці повинен прийматися. Без ухвалення загального пакета законів по детінізації, деолігархізації, демонополізації, дерегуляції і децентралізації, який зараз знаходиться у Парламенті, - нічого не буде», - наголосив він.

Глава Уряду закликав народних депутатів далі працювати над пакетом бюджетних законопроектів: «Прошу всіх прийняти законопроекти до розгляду. Ви їх коментуєте, не читавши. Ми їх відправили, щоби ці законопроекти попали в Парламент, були скликані засідання комітетів. Щоб запросити членів Кабінету Міністрів України, допрацювати всі закони і ухвалити їх, а не займатися дешевим політичним популізмом, який фактично привів до банкрутства країни».

Він наголосив, що Урядом «приймаються будь-які пропозиції, тільки реалістичні, а не популістичні».

За результатами обговорення Верховна Рада України ухвалила проект Постанови про особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (№1000-П) та проект Постанови про особливості процедури розгляду законопроектів, що пов'язані з прийняттям проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (№1000-П1).

 

 

версія для друку