українська російська англійська
Держсанепідслужба передала гуманітарний вантаж до Донецької та Луганської областей
23.12.2014 | 18:48
Прес-служба Державної санітарно- епідеміологічної служби

В Державній санітарно-епідеміологічній службі України була створена робоча група з працівників Держсанепідслужби під керівництвом т.в.о. Голови Святослава Протаса, яка з метою забезпечення безперебійної роботи Держсанепідслужби на територіях проведення АТО та надання можливості забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у період з 16 грудня по 18 грудня 2014 року доставила та передала своїм колегам із Донецької та Луганської областей матеріальні цінності на суму понад півмільйона гривень. Серед зібраної територіальними структурними підрозділами Держсанепідслужби України допомоги були поживні середовища, хімічні реактиви, деззасоби, педикулоцити, інсектициди, витратні матеріали та близько 1 тони палива. Також з Полтавської області колегам із Луганської області було передано легковий автомобіль.

Було проведено робочі наради з працівниками служби та зустріч з губернатором Луганської області Геннадієм Москалем щодо вирішення питання забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення на територіях АТО в умовах реорганізації Держсанепідслужби.

Держсанепідслужба України висловила подяку всім керівникам територіальних структурних підрозділів Держсанепідслужби, які надали допомогу своїм колегам у Донецькій та Луганській областях.

 

версія для друку