українська російська англійська
Триває акція Держкомтелерадіо із збору "Бібліотечки для Донбасу"
24.12.2014 | 11:34
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Державний комітет телебачення і радіомовлення України долучився до благодійного проекту волонтерського реабілітаційного центру «Шпиталь Майдану» із збору подарунків для дітей воїнів АТО.

Чотири коробки дитячих книг, зібраних українськими видавцями під час акції «Збери бібліотечку для Донбасу», були надані волонтерам.

«За час проведення акції книги українських видавництв отримали медичні шпиталі, солдати на передовій, переселенці, військові медики, школи і дитбудинки в зоні АТО на Донбасі», - розповів Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Цього разу частина книг була передана дітям вимушених переселенців, що проживають у Межигір’ї. Друга частина була розіслана разом з іграшками та новорічними пряниками дітям бійців 93-ї бригади. Листи своїм дітям написали самі татусі, які зараз перебувають на передовій.

«Решта книг направлена в штаб 93-ї бригади для передачі дітям, що мешкають у військовому містечку та районних містах області», - звітувала про хід акції заступник керівника реабілітаційного центру «Шпиталь Майдану» Маріанна Варшавська.

 

версія для друку