українська російська англійська
НАК "Надра України" здійснила попередню оплату податку на прибуток у розмірі 1 млн. грн.
24.12.2014 | 12:52
Прес-служба Міністерства екології та природного середовища

Національна акціонерна компанія «Надра України» здійснила попередню оплату податку на прибуток у розмірі 1 млн. грн. за поточний рік. Це вдалось зробити за рахунок збільшення в 2014 році прибутковості компанії. За підрахунками Національної акціонерної компанії «Надра України» в цілому до Державного бюджету буде перераховано 3 млн. грн.

Також «Надра України» протягом останніх півроку скерувала 5 млн. грн. на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам дочірніх підприємств, які в першому півріччі через поступове зменшення в попередні роки обсягів робіт залишались без прибутків та оплати праці.

Пріоритетним завданням нової команди Національної акціонерної компанії «Надра України» стало повернення державних часток у розробці нафтогазових родовищ, незаконно переданих окремим компаніям. Перемоги у судових процесах на користь державного підприємства — розірвання угоди з «Голден Деррік» на Сахалінському родовищі та інші – дадуть можливість найближчим часом повністю погасити всі заборгованості дочірніх підприємств, впровадити нові технології, що забезпечать проведення повномасштабних робіт.

 

версія для друку