українська російська англійська
Громадська рада при Держкомтелерадіо розглянула низку нормативно-правових актів і прозвітувала про свою роботу
24.12.2014 | 15:27
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

22 грудня відбулося засідання громадської ради при Державному комітету телебаченні і радіомовленні України.

Представники інститутів громадянського суспільства схвалили запропоновані Держкомтелерадіо до обговорення проекти Указу Президента України «Про Доктрину інформаційної безпеки України», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з вадами слуху».

Також громадська рада визнала актуальним проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доставляння обов’язкового примірника документів», адже чинний Закон України «Про обов’язковий примірник документів», наголосили учасники обговорення, наразі не відповідає новим вимогам ринкової економіки інформаційних технологій і видавничої сфери.

Учасники засідання також розглянули і ухвалили без зауважень Орієнтовний план проведення Держкомтелерадіо консультацій з громадськістю на 2015 рік, а також проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996», у якій йдеться про удосконалення механізмів участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, зокрема про створення та діяльності громадських рад при органах виконавчої влади, проведення консультацій з громадськістю, сприяння проведенню громадської експертизи з питань діяльності органів виконавчої влади.

Голова громадської ради Олександр Човган у своєму звіті підбив підсумки роботи ради у 2013 – 2014 рр. та оголосив про припинення повноважень громадської ради відповідно до Постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996», якою передбачено вжити заходів для оновлення громадських рад, утворених при органах виконавчої влади до 22 лютого 2914 року.

 

 

 

версія для друку