українська російська англійська
326 тонн гуманітарної допомоги від Уряду України доправляють рятувальники ДСНС мешканцям Донецької та Луганської областей
25.12.2014 | 10:56
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

За дорученням Президента України та Уряду України, сьогодні, 25 грудня,  рятувальники ДСНС відправили 26 вантажівок з гуманітарною допомогою з м. Харків та м. Павлоград Дніпропетровської області у Донецьку та Луганську області.

Продукти харчування для жителів Донбасу були зібрані спільними зусиллями рятувальників ДСНС України, жителів регіонів України, благодійних та волонтерських організацій, сільськогосподарських та фермерських підприємств.

Координацію всіх необхідних заходів, пов’язаних із доставкою вантажу, здійснюють Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства Геннадій Зубко та Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

До складу гуманітарного вантажу входять продукти харчування та 500 ялинок.

Дві колони вантажівок, а це 20 машин, вже вирушили з Харкова.

Зокрема, 6 машин прямують у місто Сєверодонецьк Луганської області. Старший колони – начальник Головного управління Вінницької області Руслан Шевчук. Ще одна колона – 14 машин прямує з Харкова до Краматорська на чолі зі старшим колони начальником Головного управління Полтавської області Романом Кириленком.

Координують рух колони вантажівок з Харкова особисто Голова ДСНС України Сергій Бочковський, а супроводжують - народні депутати України Ірина Геращенко, Марина Іонова та Ірина Луценко.

 

версія для друку