українська російська англійська
Зведення містечок для тимчасового проживання переміщених осіб має завершитися до кінця року, - Геннадій Зубко
25.12.2014 | 11:44
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Монтаж модульних будинків для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей та необхідних інженерних комунікацій необхідно завершити до кінця цього року. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інспектуючи сьогодні хід робіт із розгортання модульного містечка в Харкові.

Тут завершено проведення комплексу робіт з монтування 189 модулів, підключення їх до інженерних мереж і укомплектування меблями. Залишились роботи з підключення резервного генератора, облаштування території та головне це – підключення містечка до міських мереж електропостачання. Загалом готовність містечка оцінюється на 99%.

Геннадій Зубко закликав всіх, від чиєї роботи залежить належна готовність модульних будинків для проживання, докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше у містечка могли заселитися люди.

Довідково

Загалом з Німеччини в Україну доставили  1366 модулів із 1368. Містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей розташовують в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровській області (Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград і Кривий Ріг).

Балансоутримувачами таких містечок будуть обласні державні адміністрації, на території яких вони розташовані.

 

версія для друку