українська російська англійська
Україна та Канада зацікавлені у поглибленні двосторонніх торговельно-економічних відносин
25.12.2014 | 16:54
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна та Канада зацікавлені у поглибленні торговельно-економічних партнерських взаємовідносин. Про це йшлося у ході зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Вітаючи Посла, Айварас Абромавичус підкреслив, що зараз при необхідності швидко здійснювати реформи, Україна особливо потребує допомоги партнерів.

«Ми вдячні Канаді за значну політичну підтримку. Реформи, які ми ініціюємо, будуть дуже складними і тому ми сподіваємося, що отримаємо підтримку від наших партнерів. Ми маємо дуже стислі терміни, подали на схвалення до Верховної Ради закони щодо дерегуляції, деофшоризації, прозорих державних закупівель, приватизації. Усі ці закони спрямовані на стабілізацію економіки країни у наступні 6 місяців з прицілом на економічне зростання в 2016 році», - сказав він.

Роман Ващук наголосив на готовності Канади всебічно підтримувати Україну на шляху реформ, знаходити і використовувати можливості, які відкриваються у партнерських відносинах між Україною і Канадою, для поглиблення та активізації взаємовідносин.

Серед інших питань, які обговорювалися на зустрічі, - робота Міжурядової комісії, надання технічної і гуманітарної допомоги, збільшення інвестицій, кооперація в промисловості, сільському господарстві, енергетиці. Також Україна та Канада продовжать у новому році переговорний процес щодо зони вільної торгівлі.

версія для друку