українська російська англійська
Донецька ОДТРК буде мовити з Краматорська, - Держкомтелерадіо
25.12.2014 | 17:03
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Державний комітет телебачення і радіомовлення України затвердив нову редакцію Статуту Донецької обласної державної телерадіокомпанії. Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Місцем знаходження телерадіокомпанії визначено місто Краматорськ. Серед основних завдань Донецької держтелерадіокомпанії - забезпечення глибокого та всебічного висвітлення громадсько-політичного, економічного та культурного життя Донецька, області та держави; оперативне інформування про події у Донецьку та області, в Україні та за її межами.

Згідно із наказом Держкомтелерадіо генеральний директор Донецької обласної державної телерадіокомпанії Олег Джолос має забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію Статуту Донецької ОДТРК та привести у двомісячний строк свої рішення, печатки, штампи, бланки у відповідність із наказом та Статутом.

Як зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, затвердження нової редакції статуту є першим юридичним кроком до відновлення мовлення Донецької державної телерадіокомпанії, матеріально-технічна база якої опинилася на контрольованій сепаратистами та російськими терористами території.

 

версія для друку