українська російська англійська
Гуманітарний вантаж доставлений до місця призначення, ведемо роботу щодо безпечної доставки допомоги соцзакладам, - Геннадій Зубко
25.12.2014 | 19:45
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Гуманітарний вантаж, направлений українською владою сьогодні вранці з Харкова на Схід України для мешканців територій, які підконтрольні бойовиками, доставлено до Краматорська та Сєвєродонецька. Про це повідомив Віце-прем’р-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За його словами, зараз Уряд докладає всіх зусиль, щоб отримати можливість безпечно доставити цю допомогу соціальним закладам, розташованих в населених пунктах, які під постійним обстрілом бойовиків.

«Ведемо роботу, щоб соціальні заклади отримали продукти харчування та товари першої необхідності. На даний час рятувальники підрозділів ДСНС надають доставлену допомогу на території лінії зіткнення, яка весь час під загрозою обстрілу і де немає постачання продуктів харчування», - сказав Геннадій Зубко.

Координацію заходів з надання гуманітарної допомоги безпосередньо на місці здійснює голова ДСНС Сергій Бочковський.

Нагадаємо, за дорученням Президента України та Прем’єр-міністраУкраїни вранці 25 грудня з Харкова на Схід України направлено 26 машин гуманітарного вантажу вартістю 3 млн. 300 тис. грн.

версія для друку