українська російська англійська
На Сумщині бюджети виконано 100,9%
26.12.2014 | 10:03
Сумська ОДА

У ході підсумкової прес-конференції тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош наголосив, що у Сумській області у 2014 році показники Міністерства фінансів виконані на 100,9%.

За його словами, за 11 місяців поточного року до місцевих бюджетів області надійшло 1,6 мільярда гривень власних та закріплених доходів, що дало змогу виконати планові показники Міністерства фінансів України на 100,9%. За підсумками січня-листопада до державного бюджету з області мобілізовано 5,2 мільярда гривень, що на 0,5 мільярда гривень, або на 10,3% більше, ніж за аналогічний період 2013 року.

«Досягненням цього року є відновлення роботи казначейства, внаслідок чого повністю погашено борги минулих років. Це відчули люди, які рік і більше не отримували коштів», – наголосив посадовець.

Іван Боршош повідомив, що Сумщина додатково отримала з державного бюджету субвенцію у розмірі 105 мільйонів гривень, що дозволить повністю покрити потребу на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери і закінчити рік без боргів.

 

 

 

версія для друку