українська російська англійська
Державне видавництво «Донбас» змінює адресу
26.12.2014 | 10:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Донбас» змінює місце розташування з Донецька на Краматорськ Донецької області. Відповідний наказ, яким затверджується нова редакція додатку до статуту видавництва і відповідно - його нове місцезнаходження, підписав Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко.

Наказ Держкомтелерадіо обумовлений рішеннями Ради національної безпеки та оборони України, Указом Президента України та розпорядженням Кабінету Міністрів України щодо заходів стабілізації соціально-економічної ситуації у Донецькій та Луганській областях.

«З 2 грудня 2014 року державні підприємства, установи, організації, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, і які знаходяться у зоні здійснення антитерористичної операції (це, зокрема, Луганська ОДТРК, Донецька ОДТРК та ДП Видавництво «Донбас») за наказом відомства припинили виробничу та фінансово-господарську діяльність, - пояснив Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко. – Прийнято рішення перемістити їх у ті населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі. Евакуація працівників відбуватиметься за їхньою згодою.»

 

 

версія для друку