українська російська англійська
Гуманітарний вантаж від української влади для мешканців Сходу України рушив до населених пунктів, які знаходяться під постійною загрозою обстрілів, - Геннадій Зубко
27.12.2014 | 11:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Вранці 27 грудня колона з гуманітарною допомогою у кількості 6 вантажних автомашин, яка направлена українською владою для соціальних закладів та мешканців, які проживають на території, підконтрольній сьогодні бойовиками, вирушила з м. Краматорськ в села Ольховатка, Камишеваха, Булавинське Донецької області. Дві вантажні машини вирушили до міст Углегорськ і Дебальцево. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За його словами, на сьогодні з’явилася надія на те, що продукти харчування, товари першої необхідності і, навіть, ялинки, які в складі гуманітарного вантажу, будуть доставлені людям на цих територіях.

«Переговори щодо безпечної доставки гуманітарного вантажу ще тривають. Можу лише додати, що в нас з’явилася надія, що люди на цих територіях скоро зможуть отримати нашу допомогу», - сказав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, 25 грудня за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України на схід України спрямували 326 тонн гуманітарного вантажу.

 

версія для друку