українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
27.12.2014 | 13:43
Прес-служба Державної прикордонної служби

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону та оборону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка залишається складною.

Прикордонниками знову зафіксовано використання терористами літальних апаратів для ведення повітряної розвідки. Безпілотник помітили на висоті до 1 км на напрямку «Сартана–Маріуполь».

Учора під час обміну полоненими був звільнений прикордонник Сумського загону.

Також вчора в контрольному пункті в’їзду-виїзду в районі н.п. Макарове оформлено гуманітарний вантаж від українського відділення міжнародної організації «Червоний Хрест». 7 вантажівок перевозили 25 тонн продуктів харчування, предметів гігієни та побуту для жителів Луганської області.

Прикордонники продовжують заходи з посилення контролю за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в’їзду-виїзду у зоні АТО.

Так, на контрольному пункті поблизу н.п. Верхньоторецьке прикордонним нарядом в причепах вантажних автомобілів «Мерседес» та «МАН» було виявлено майже 16 тисяч пляшок горілчаної продукції з ознаками фальсифікації. Водіїв та вантаж передано представникам фіскальної служби. Попередня сума оцінки сягає більше 700 тисяч гривень.

Вчора російські прикордонники залишили позиції в Херсонській області в межах півострова Чонгар. Вони відійшли за адміністративну межу Херсонської області з АР Крим. Державною прикордонною службою України дану ділянку взято під охорону та організовано несення служби по лінії адміністративної межі з АР Крим.

 

версія для друку