українська російська англійська
Геннадій Зубко: Місію виконано - гуманітарний вантаж доставлено соцзакладам на територіях, підконтрольних бойовикам
27.12.2014 | 16:18
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд виконав завдання, поставлене Президентом України щодо адресного забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності соціальні установи та мешканців, що проживають на території, підконтрольній бойовикам. Про це повідомив Віце-премєр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Для нас було дуже важливо, щоб допомогу, яку ми зібрали з усієї України, доставили в соціальні установи населених пунктів, які під контролем бойовиків. Сьогодні нам вдалося передати допомогу таким установам в Красному Лучі та Алчевську Луганської області. Вже доставлено продукти харчування дітям з особливими потребами у Петровському обласному навчально-реабілітаційному центру, Територіальному центру Красного Луча, який обслуговує інвалідів, учасників війни, літніх людей. Дісталися ми і до двох протитуберкульозних диспансерів – Краснолучського та Алчевського, а також двох будинків сімейного типу», - сказав Геннадій Зубко.

Він також повідомив, що з Краматорська доставлено вже 60 тонн гуманітарного вантажу у села Ольховатку, Камишеваху, Булавинку, міста Углегорськ та Дебальцево.

«До кінця дня у Краматорську загрузять ще 10 тонн гуманітарного вантажу для розповсюдження серед населення», - додав Віце-премєр-міністр.

Нагадаємо, 25 грудня за дорученням Президента України на Схід України доставлено 326 тонн гуманітарного вантажу для соціальних закладів, що розташовані на території, підконтрольній бойовикам, та для мирного населення цих територій.

 

версія для друку