українська російська англійська
До 1 січня весь гуманітарний вантаж буде доставлено адресатам на Сході України, - Геннадій Зубко
28.12.2014 | 11:57
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

На Сході України працівники підрозділів ДСНС продовжують розповсюджувати гуманітарну допомогу, яку українська влада спрямувала соціальним закладам і мешканцям територій, підконтрольних бойовикам. 27 грудня продукти харчування, товари першої необхідності обсягом 60 тонн доставлено у соцзаклади Алчевська та Красного Луча. Сьогодні буде доставлено адресатам ще 60 тонн вантажу. Про це на брифінгу 28 грудня повідомив Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Сьогодні, у понеділок і у вівторок триватиме гуманітарна місія. Рятувальники упродовж цього часу адресно доставлять весь гуманітарний вантаж. Ситуація на території, підконтрольній бойовикам, складна, але переговори тривають. І ми сподіваємося, що ніхто на цих територіях не залишиться без нашої допомоги», - сказав Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що служби ДСНС працюють практично безперервно, опікуючись питанням адресної доставки вантажу.

«Ми мусимо поспішати, адже на Схід України йдуть сильні морози, і важливо роздати людям продукти харчування, яким мороз може зашкодити», - сказав урядовець.

Нагадаємо, 25 грудня за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України на Схід України доставлено 326 тонн гуманітарного вантажу, призначеного для соціальних закладів та мирного населення, яке проживає на території, підконтрольній бойовиками.

27 грудня гуманітарний вантаж доставили соцзакладам в Красному Лучі та Алчевську Луганської області - продукти харчування дітям з особливими потребами у Петровському обласному навчально-реабілітаційному центрі, Територіальному центру Красного Луча, який обслуговує інвалідів, учасників війни, літніх людей, пацієнтам Краснолучського та Алчевського протитуберкульозних диспансерів, а також вихованцям двох будинків сімейного типу. 60 тонн гуманітарного вантажу доставлено у села Ольховатку, Камишеваху, Булавинку, міста Углегорськ та Дебальцево Донецької області.  

 

версія для друку