українська російська англійська
Укрзалізниця: У листопаді 17 % квитків від загальної кількості реалізовано через Інтернет
29.12.2014 | 14:45
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Зростає попит на послугу продажу залізничних квитків через Інтернет. Якщо в жовтні інтернет-продаж складав 14,6% від загальної кількості реалізованих залізничних квитків, то за листопад він виріс до 17,3%. Впродовж грудня вже зарезервовано та придбано через Інтернет майже 688,7 тис. квитків, з них – 472 тис. електронних квитків, які можна самостійно роздрукувати  та йти на посадку до поїзда. Наразі така послуга розповсюджується на всі поїзди внутрішнього сполучення крім регіональних та додаткових поїздів.

Нагадаємо, що електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Також електронний квиток, оформлений через Інтернет, практично неможливо втратити – його можна роздрукувати необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну пошту клієнта.

Всього, у 2014 році пасажири зарезервували та придбали через Інтернет 5,8 млн. проїзних документів, а з початку впровадження послуги інтернет-продажу понад 13,5 млн. квитків, з них 3,7 млн. – електронних проїзних документів.

Електронні квитки також користуються великою популярністю серед пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. З початку року через мережу Інтернет на ці поїзди придбано близько 60 % від всіх проїзних документів.

Нагадаємо також, що з 18 листопада Укрзалізниця розпочала продаж через Інтернет пільгових квитків для студентів. Тепер студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, дані яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України, також можуть купувати пільгові квитки через офіційний сайт Укрзалізниці.

Довідково

Придбати електронні квитки на всі поїзди категорії Інтерсіті+ пасажири можуть через офіційну онлайн-систему Укрзалізниці booking.uz.gov.ua.

 

версія для друку