українська російська англійська
Підтримайте героїв України разом з Укрпоштою
29.12.2014 | 16:05
Прес-служба Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

З 1 січня 2015 року Укрпошта розпочинає акцію «Передплати пресу для захисника України». Національний оператор поштового зв’язку закликає у такий спосіб проявити увагу до бійців, які знаходяться у зоні проведення АТО.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників.  

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю. Ви можете передплатити в об’єктах поштового зв’язку будь-яку кількість періодичних друкованих видань на 2015 рік на адреси обраних на ваш власний розсуд військових об’єктів.

Участь в акції, за бажанням, можуть брати як фізичні, так і юридичні особи. Акція триватиме з 1 січня до 20 грудня 2015 року!

Детальніше ознайомитися з умовами акції та переліком військових госпіталів і частин, а також вітчизняних друкованих періодичних видань ви можете на сайті Укрпошти www.ukrposhta.ua.

Пам’ятаймо: наша небайдужість – наша перемога!

Довідково

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України.

На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг у 12,5 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує майже 90 тис. працівників, з них більше 38  тисяч – листоноші, близько 30 тисяч – оператори поштового зв’язку.

Служба інформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

Сайт: www.ukrposhta.ua.

 

версія для друку