українська російська англійська
Студенти київської політехніки дообладнали та передали українським військовим позашляховик
29.12.2014 | 16:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

26 грудня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут, біля міжконфесійного університетського Храму Святителя Миколи Чудотворця, відбулася офіційна передача українським військовим автомобіля – позашляховика «Chevrolet», який дообладнали студенти київської політехніки.

За словами проректора НТУУ «Київського політехнічного інституту» Петра Киричка, кошти на метал та інші матеріали для удосконалення машини студенти зібрали самі. Зварювальні роботи теж виконували самі. За результатами роботи бійці, які невдовзі відбудуть до зони АТО, отримали автомобіль з обшитим сталевими листами кузовом, гніздом для встановлення кулемета та захищеними лавами для особового складу.

Як повідомив виконувач обов’язків заступника начальника Центрального управління військової служби правопорядку полковник Андрій Власенко, це вже не перший досвід співпраці військовиків з КПІ і, напевно, не останній: на черзі робота щодо дообладнання і ремонту ще однієї бойової машини для однієї з частин військової служби правопорядку та інше.

Після освячення позашляховика бійці та їх командири сфотографувалися разом зі студентами і співробітниками університету.

 

 

 

версія для друку