українська російська англійська
Олексій Павленко: Ми і надалі будемо поглиблювати українсько-білоруське співробітництво у сфері АПК
29.12.2014 | 19:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Необхідно активізувати українсько-білоруську робочу групу для збільшення взаємної присутності сільськогосподарської та іншої продукції на ринках України та Республіки Білорусь. Про це домовилися Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко.

Олексій Павленко підкреслив важливість поглиблення системного розвитку торговельно-економічних відносин. «Будемо поглиблювати українсько-білоруське співробітництво у сфері АПК. Ми готові залучати український та білоруський бізнес для створення спільних підприємств з виробництва м’ясних та молочних продуктів. Ми зацікавлені в збільшенні експорту молочних та м’ясних продуктів, а також олії, кукурудзи тощо», - наголосив під час зустрічі Міністр.

Сторони відзначили перспективність подальшого співробітництва у машинобудуванні. Було обговорено хід виконання «Дорожньої карти» розвитку співробітництва на 2013-2015 роки.

Зі свого боку Посол Валентин Величко високо оцінив рівень співпраці з Україною. Він повідомив, що українські продукти складають більше 30% продовольчого ринку Білорусі. Було обговорено формат участі білоруських підприємств в міжнародній виставці «Агро-2015». Білоруський дипломат запевнив, що для Білорусі Україна є близьким другом та партнером.

 

версія для друку