українська російська англійська
Степан Полторак ознайомився зі специфікою підготовки військових фахівців у Академії Сухопутних військ у Львові
30.12.2014 | 12:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

У рамках робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак відвідав Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук особисто ознайомив Міністра оборони України із системою підготовки у стінах вишу майбутніх офіцерів та командирів інших ланок управління для Українського війська.

Глава вітчизняного оборонного відомства ознайомився з історію та сучасністю навчального закладу в музеї Академії, відвідав провідні кафедри, навчально-тренувальні комплекси та оглянув можливості сучасного Центру імітаційного моделювання бойових дій. Крім цього, генерал-полковник Степан Полторак завітав до курсантської їдальні, друкарні та бібліотеки, де йому продемонстрували особливості використання електронних підручників та навчальних посібників.

Перебуваючи у стрілецькому тирі та навчально-тренувальних комплексах стрільби та водіння, Міністр оборони України ознайомився із сучасними технічними засобами, на яких курсанти Академії вдосконалюють свою майстерність у володінні різними зразками озброєння та військової техніки. Також генерал-полковник Степан Полторак побував на заняттях, де поспілкувався з викладачами та курсантами вишу.

Міністр оборони України дав високу оцінку діяльності Академії Сухопутних військ та подякував керівництву навчального закладу за якісну підготовку високопрофесійних та відданих своєму народові захисників.

 

версія для друку