українська російська англійська
МВС готове до забезпечення охорони громадського порядку під час новорічних свят
30.12.2014 | 15:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Напередодні Новорічних свят у правоохоронному відомстві ведеться активна робота, щодо забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів.

З метою ефективного забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень та недопущення вчинення актів терористичної спрямованості органами внутрішніх справ вжито низку заходів

Охорону громадського порядку в Новорічну ніч будуть забезпечувати понад 9 тис. правоохоронців.

За попередніми даними у новорічні дні на території держави заплановано майже 2 тис. новорічних масових заходів за участю понад 1,1 млн. осіб.

З метою попередження порубки та реалізації хвойних лісових культур щодобово задіються понад 7 тис. працівників органів внутрішніх справ та майже 2 тис. представників громадських формувань.

Уже відпрацьовано близько 2 тис. місць торгівлі, перевірено понад 11 тис. одиниць автотранспорту.

У результаті цієї роботи вже вилучено понад 3 тис. хвойної продукції на суму понад 218 тис. грн.

Працівниками міліції провадяться заходи з контролю за реалізацією піротехнічних виробів.

Перевірено понад 4,4 місць можливої торгівлі піротехнічними виробами.

Під час перевірки виявлено 197 фактів реалізації піротехнічної продукції без ліцензій, при цьому вилучено майже 3,6 кг піротехнічних засобів та понад 167 тис. штук різного виду петард за виявлені порушення складено 220 адміністративних протоколів.

З 6-8 січня 2014 року на території держави в культових спорудах, відбудуться різдвяні богослужіння, у яких, як очікується, візьмуть участь понад 6 млн. осіб.

До охорони громадського порядку плануємо залучити понад 21 тис. правоохоронців.

Питання забезпечення правопорядку у святкові дні перебуває на особливому контролі керівництва Міністерства внутрішніх справ України.

 

версія для друку