українська російська англійська
Арсеній Яценюк дав місяць Міністру енергетики та вугільної промисловості на те, щоб взяв під контроль галузь і своє Міністерство
30.12.2014 | 22:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав Міністру енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину термін до 1 лютого, щоб він або взяв під контроль галузь і своє Міністерство, або Глава Уряду буде змушений пропонувати Верховній Раді прийняти кадрове рішення. Про це він заявив на прес-конференції 30 грудня.

«Я прочитав інформацію на одному з сайтів про призначення в Міненерговугілля. Вчора я офіційно на засіданні Уряду дав місяць Міністру енергетики на те, щоб він або взяв під контроль галузь і своє Міністерство, або я буду змушений пропонувати Парламенту прийняти кадрове рішення. В тому числі щоб він взяв під контроль призначення керівників державних енергетичних компаній. Там представників російських громадян на кшталт Григоришина не буде», - наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, у Міністра термін до 1 лютого «вирішити всі проблеми, які в сфері його персональної відповідальності».

«І тому я буду дуже дякувати засобам масової інформації, які просто будуть допомагати в першу чергу урядовцям, а потім в цілому Уряду виводити на чисту воду кадрові призначення», -  звернувся Прем’єр-міністр до журналістів.

«Допоможіть міністрам і мені знайти аргументи, яких немає в правоохоронних органів щодо призначення тих чи інших посадових осіб», - звернувся до журналістів Глава Уряду.

 

 

версія для друку