українська російська англійська
"Ми готові сприяти виробництву сільгосптехніки в Україні", - Олексій Павленко
31.12.2014 | 08:43
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Ми щодня долаємо корупційні ризики. Вживаємо заходи задля розвитку аграрного бізнесу. Почали дерегуляцію, спрощуємо ліцензування та сертифікацію. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на зустрічі з керівниками підприємств-виробників сільськогосподарської техніки.

Міністр повідомив про поточні аспекти та середньострокові заходи з точки зору прийнятого державного бюджету.

«Зараз є політична воля і Кабінету Міністрів, і парламентської коаліції здійснити дерегуляцію, зняти зайві бар‘єри, дати бізнесу можливості розвитку. Вже розглянуто та подано до Верховної Ради відповідні законопроекти про скасування десятків ліцензій та дозволів, непотрібних регуляторних процедур», - зазначив Міністр.

Виробники сільськогосподарської техніки відзначили зменшення податкового тиску у частині соціального внеску. Було надано пропозиції щодо стимулювання програм лізингу в Україні, унормування мит на імпорт готової сільгосптехніки, вузлів та запчастин до неї. Також представники бізнесу висловилися за заборону придбання імпортної сільгосптехніки за бюджетні кошти.

Міністр позитивно оцінив ініціативу представників сільськогосподарського машинобудування щодо стимулювання виробництва відповідної техніки в Україні. За словами Олексія Павленка, у Міністерстві сприятимуть розробці і прийняттю нормативно-правових актів, фактично синхронізують свою політику з потребами вітчизняного машинобудування.

 

 

версія для друку