українська російська англійська
Заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін: Крім податку на розкіш, на автомобілі не вводилося ніяких інших нових податків
03.01.2015 | 17:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Відповідно до змін до Податкового законодавства розширено застосування податку на майно і передбачено оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно у розмірі 25 тис. грн. Це стосується виключно автомобілів з обсягом двигуна більше 3-х літрів та строком експлуатації до 5-ти років. Інших нових податків щодо оподаткування автомобілів не вводилося», - наголосив заступник Міністра фінансів України Денис Фудашкін під час брифінгу у Будинку Уряду 3 січня.

Він також додав, що оприлюднені і набули чинності зміни до іншого законодавства та Держаний бюджет на 2015 рік.

Урядовець підкреслив, що дане оподаткування стосується всього лише 17 тис. 300 автомобілів, зареєстрованих в Україні, при загальній кількості понад 1,3 млн. автомобілів. «Тобто, оподаткування податком на майно автотранспортних засобів буде стосуватися тільки невеликої кількості автомобілів - 1,3%», - наголосив Денис Фудашкін.

Водночас, за його словами, був скасований податок за першу реєстрацію, база оподаткування якого співпадає з акцизним податком на автотранспортні засоби і відповідним чином був об’єднаний платіж та перераховані акцизні ставки податку з автотранспортних засобів.

 

Відео: http://195.78.68.22/video/2015/01/03_01_15_SNH_Fudashkin_Bryfing.mp4

 

 

 

версія для друку