українська російська англійська
Зарплата державних службовців обмежена відповідно до Закону України № 76, - заступник Міністра фінансів
03.01.2015 | 17:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Набув чинності Закон України № 76-VIII від 28 грудня 2014 р. «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», відповідно до якого передбачено обмеження заробітної плати державних службовців.

«У Законі № 76 у прикінцевих положеннях п. 10 чітко передбачає встановлення обмежень заробітної плати для державних службовців у розмірі 7-ми мінімальних заробітних плат, а у випадку скорочення чисельності без відповідної зміни фонду оплати праці – до 10 мінімальних заробітних плат. Це обмеження не стосується військовослужбовців», - повідомив заступник Міністра фінансів України Денис Фудашкін на брифінгу у Будинку Уряду 3 січня.

Також Денис Фудашкін зауважив, що цим Законом передбачено скорочення чисельності державних службовців на 20%, що  закріплено пунктом 9 відповідного Закону.

 Крім того, за його словами, даним Законом передбачено скорочення чисельності управлінських апаратів державних компаній державного сектору економіки і обмеження зарплати для державних компаній у розмірі до 10 мінімальних заробітних плат.

Заступник Міністра фінансів також додав, що єдине виключення відносно обмеження заробітної плати у державному секторі економіки передбачено для стратегічних підприємств, перелік яких визначає Кабінет Міністрів.

«Це, наприклад, такі компанії, як «Енергоатом», в яких висококваліфіковані працівники потребують відповідних умов оплати праці», - додав Денис Фудашкін.

 

 

версія для друку