українська російська англійська
Члени Уряду розпочинають поїздки в регіони України - Арсеній Яценюк
09.01.2015 | 13:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Ми розпочинаємо поїздки міністрів по всіх регіонах України, щоби мати відкритий діалог і пояснювати людям нашу політику, цілі, які ми сповідуємо, і як ми будемо досягати результату», - сказав Прем’єр-міністр України Арсені Яценюк на засіданні Уряду України в п’ятницю, 9 січня.

Глава Уряду наголосив, що серед урядових реформ, підтриманих Парламентом України - бюджетна децентралізація: «Люди отримали додаткові повноваження і додаткові права на місцях. І треба, щоби гасла децентралізації перейшли з гасел в конкретну реалізацію».

«Треба, щоб в кожній області ми ще раз всім пояснили: просили додаткових прав, Уряд віддав частину повноважень на місця - тепер цими повноваженнями місцеві органи влади повинні скористатися на благо громадян на кожній території», - додав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в 2015 році Уряду України «необхідно провести дуже складну і напружену роботу»: «Перший базовий пакет реформ прийнятий українським Парламентом. Наші європейські партнери відзначили важливість ухвалення всіх законів Верховною Радою України і важливість того, що Державний бюджет України був схвалений. Таким чином, країна має основний фінансовий документ, який об'єктивно буде потребувати коригування в залежності від економічної ситуації. Але база Урядом України сформована».

«Далі нам необхідно йти по шляху проведення реформ, які український Уряд розпочав разом з українським Парламентом. Результатом цих реформ повинна бути зміна позиції України, і в першу чергу - зміна життя українців», - підкреслив Глава Уряду.

«Об'єктивно, що це неможливо зробити за один день, але той період, який відведений нам на проведення змін в країні, повинен використовуватися ефективно, щодня», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку