українська російська англійська
Швидкісні поїзди Інтерсіті+ курсують на п'ятьох нових напрямках
12.01.2015 | 10:54
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

За 7 місяців минулого року, з червня по грудень, ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» запровадила швидкісний рух за п’ятьма новими напрямками. Так, на сьогодні скористатися комфортними швидкісними поїздами Інтерсіті+ можуть мешканці 11 міст України, у яких проживає понад 2,7 млн осіб.

Зокрема, з червня по грудень 2014 року рух швидкісних поїздів запроваджено за наступними напрямками:

1.           Дарниця – Київ – Львів – Трускавець. Швидкісний поїзд почав курсувати на маршруті з 1 червня 2014 року. Це сприяло розвитку туристичного потенціалу Трускавця. У той же час, це фактично друга пара поїздів Інтерсіті+ у сполученні Київ – Львів.

2.           Дарниця – Київ – Одеса. Швидкісний поїзд почав курсувати на зазначеному маршруті з 1 липня 2014 року. Це перший денний швидкісний поїзд, який сполучає столицю України із Чорноморським узбережжям.

3.           Маршрут Дарниця – Київ – Тернопіль діє з 22 серпня 2014 року. Завдяки призначенню поїзда значно скорочено час подорожі зі столиці до трьох обласних центрів: Вінниці, Хмельницького та Тернополя.

4.           Київ – Дніпропетровськ – Красноармійськ. Швидкісний поїзд почав курсувати на зазначеному маршруті з 28 листопада 2014 року.

5.           Київ – Кривий Ріг. Швидкісний поїзд почав курсувати на зазначеному маршруті з 12 грудня 2014 року. Це перший швидкісний поїзд Інтерсіті+, що сполучає великий промисловий та науковий центр з Києвом.

Окрім цього, в серпні 2014 року було призначено другу пару поїздів Інтерсіті+ у сполученні Київ – Запоріжжя.

Також з метою забезпечення залізничного сполучення для жителів Донбасу зі столицею України в липні 2014 року відновлено рух поїздів Інтерсіті+ донецького напрямку за маршрутом Київ – Костянтинівка, а також продовжено маршрут поїзда Київ – Дніпропетровськ до Красноармійська.

У 2015 році Українська залізнична швидкісна компанія продовжить роботу над розвитком маршрутної мережі: з’являться нові напрямки, а розклад та частота руху за існуючими напрямками змінюватиметься для максимальної адаптації до потреб пасажирів.

На сьогодні ДП «Українська залізнична швидкісна компанія»  експлуатує 12 пар поїздів.

версія для друку