українська російська англійська
Ігор Жданов: До середини 2015 року маємо вийти на якісну нову модель роботи Мінмолодьспорту
12.01.2015 | 17:36
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

«Міністерство молоді та спорту  має працювати над тим, щоб створити належні умови для розвитку спорту – масового та вищих досягнень. Розвитком окремих видів спорту мають займатися федерації, як галузеві громадські об'єднання», - про це Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов заявив під час online-конференції на сайті Xsport.

«Ми провели функціональне обстеження Міністерства, а на початку січня перейшли до етапу стратегічного планування подальших змін в його роботі. Разом із заступниками та командою радників проаналізували, які функції міністерство виконує зараз, які має виконувати в подальшому і які йому непритаманні. Уже сьогодні ми чітко розуміємо, що деякі функції відомства, які прописані в нормативних актах серйозно застарілі, наприклад, обов’язкове затвердження правил змагань, яке дісталося нам у спадок від радянської системи», - зауважив Міністр.

Наступний крок – підготовка змін до закону «Про фізичну культуру і спорт» в розділі, що стосується діяльності Міністерства, обговорення цих змін із спортивною громадськістю -  керівниками ключових департаментів, національних федерацій, депутатами профільного комітету.

«Ми представимо напрацьовані нашою командою зміни до профільного закону на розгляд Кабінету Міністрів України. Після цього уряд зможе подати їх на голосування у парламент. Гадаю, що це може відбутися вже за три-чотири місяці», - зауважив Ігор Жданов.

Він також повідомив, що Міністерство має намір вже із середини 2015 року запустити пілотний проект на базі підготовлених змін: «Це стосуватиметься взаємодії Міністерства і спортивних федерацій, зокрема, розширення повноважень та фінансування останніх. На початок 2016 року будемо мати перші практичні результати, розуміти подальший напрямок розвитку і вдосконалення такої моделі взаємовідносин між державою і спортивною громадою».

 

версія для друку