українська російська англійська
Комісія затвердила нові ліцензійні умови з постачання природного газу за регульованим тарифом
12.01.2015 | 17:47
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

12 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою № 9 затвердила нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом. При цьому втрачають чинність ліцензійні умови, затверджені постановою НКРЕ від 13 січня 2010 року № 11.

Згадані Ліцензійні умови приведені у відповідність до вимог Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», зокрема, в частині розмежування таких видів діяльності як постачання та розподіл природного газу.

Ліцензійні умови є обов'язковими для суб'єктів господарювання, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

Постанову НКРЕКП № 9 надіслано на державну реєстрацію в Міністерство юстиції. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».

 

версія для друку