українська російська англійська
Держземагентство оприлюднило відомості Реєстру апаратури супутникових радіонавігаційних систем
12.01.2015 | 17:54
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Держземагентство України оприлюднило відомості Реєстру апаратури супутникових радіонавігаційних систем (СРНС). У Реєстрі, зокрема, міститься перелік зареєстрованої апаратури супутникових радіонавігаційних систем, що застосовується під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок.

Відомості про реєстрацію апаратури СРНС розміщено на офіційному сайті Держземагентства України у розділі «Геодезія і картографія». На сьогодні в реєстрі міститься 26 позицій, в яких зазначено власника апаратури, фірму виробника, номер приймача, дату придбання та реєстрації, реєстраційний номер апаратури.

Уся апаратура СРНС зарубіжного або вітчизняного виробництва, що використовується для виконання топографо-геодезичних робіт, підлягає обов'язковій реєстрації та обліку в Держземагентстві (за винятком апаратури СРНС Міноборони, МВС, СБУ, реєстрація та облік якої здійснюється Генеральним штабом Збройних Сил України у визначеному ним порядку). Реєстрацію супутникових радіонавігаційних систем було запроваджено з метою реалізації єдиних правил використання відповідної апаратури згідно з урядовою постановою «Про Порядок використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок»  від 13 липня 1998 року.

У серпні 2014 року наказом Мінагрополітики України було затверджено зразок Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем.

версія для друку