українська російська англійська
НКЦПФР надала Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статус саморегулівної організації торговців цінними паперами
14.01.2015 | 11:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму засіданні, що відбулося 13 січня 2014 року, схвалила рішення «Про надання Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статусу СРО Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв, яка об’єднує учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами та видачу Свідоцтва СРО».

Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, повідомив: «За результатами розгляду пакета документів, надісланих ПАРД до регулятора, 15 грудня 2014 року, не виявлено протиріч і невідповідностей чинному законодавству та нормативно-правовим актам Комісії. Так, Комісією видано свідоцтво про реєстрацію асоціації як саморегулівної організації, яка об’єднує професійних учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами».

Нагадаємо, що 26 грудня 2014 року Комісія видала свідоцтво про реєстрацію Асоціації «Українські фондові торговці» як СРО професійних учасників фондового ринку, що здійснюють депозитарну діяльність.

версія для друку