українська російська англійська
Генеральний штаб ЗСУ: У ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів
14.01.2015 | 15:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Перший заступник начальника головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України Генерал-майор Володимир Талалай розповів, що в ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів. Про це він сказав 13 січня під час брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

За його словами, при виданні відповідного закону Верховною Радою України, військовими комісаріатами буде проведений відповідний комплекс заходів щодо оповіщення та  детального медичного обстеження громадян. В ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів.

«Перший етап - це загальновійськова підготовка для офіцерів, сержантів та солдат. Сюди входить медична, тактична, вогнева та інженерна підготовка. Далі буде проведена фахова підготовка за спеціальністю, тривалістю 26 діб. Після цього, особовий склад буде направлений в підрозділи для  проведення бойового злагодження терміном до 15 діб», –  зазначив генерал-майор Володимир Талалай.

Представник Генерального штабу повідомив, що офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади, кваліфіковані солдати і сержанти напрявляться до навчальних центрів. Інші військовослужбовці будуть проходити підготовку в навчальних центрах та на полігонах. Таким чином, жоден військовозобов’язаний без проходження повного циклу військової підготовки не буде допущений до виконання завдань за призначенням.

Генерал-майор Володимир Талалай додав, що обсяги проведення мобілізації передбачають призвати таку кількість особового складу, щоб була можливість періодично здійснювати ротацію військовослужбовців.

 

версія для друку