українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я обговорив з громадськістю проблеми надання психологічної підтримки
15.01.2015 | 12:05
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Під час зустрічі між представниками громадськості та Міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі, що відбулася у МОЗ України, було розглянуто питання рівня професійної підготовки спеціалістів психолого-психіатричного профілю, кількості професійних кадрів та координації між психіатричними лікарнями.

Координатор психологів-волонтерів Психологічної кризової служби Катерина Проноза виступила з доповіддю щодо проблем надання психологічної допомоги особам з наслідками психотравмуючих подій та запропонувала поліпшити комунікацію між органами влади та волонтерськими структурами, а також створити єдину волонтерську базу.

Директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук зауважила, що на сьогодні в Україні діє 114 психіатричних лікарень, які суттєво відрізняються за рівнем надання медичної допомоги. Тому варто працювати над створенням реабілітаційних центрів, які будуть всесторонньо надавати психологічну допомогу.

 

версія для друку